Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr sty 08, 2014 11:10 pm 
Nowy użytkownik

Obrazek
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego ze zdrową żywnością:
Sklep Natura Art

Sklep Natura Art jest jednym z obszarów działalności spółdzielni MASTVITA.
Zajmujemy się sprzedażą zdrowej żywności i wspieramy misje i cele spółdzielni. W sklepie znajdziecie szeroką ofertę wysokiej jakości dietetycznych i/lub zdrowych produktów.
Zdrowa alternatywa nie tylko dla diabetyków.

Oferujemy szeroki asortyment produktów, od tych z pochodzących z ekologicznych upraw, przez te obniżoną zawartością tłuszczu, glutenu,
przez różnego rodzaju suszone owoce, bakalie, dania gotowe, słodziki, cukry, aż po zdrowe pełne witamin syropy i napoje.

U nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Oprócz tego na stronie regularnie pojawiają się artykuły na temat zdrowego żywienia, coś co warto przeczytać i zapamiętać.
na obecną chwile sklep jest w przebudowie do 10.01.2014, ale nic nie szkodzi byście już teraz mogli zapoznać się z nasza ofertą

zapraszamy również na naszego bloga:

http://blog.sklepnaturaart.pl/ - dla każdego kto zapiszę się do newslettera rabat 8% na zakupy w Sklep Dietetyczny
oraz do polubienia naszego fan-page na Facebook:
https://www.facebook.com/sklepnaturaartpl

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i pełne zadowolenie.

Oprócz tego na stronie regularnie pojawiają się artykuły na temat zdrowego żywienia, coś co warto przeczytać i zapamiętać.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i pełne zadowolenie.

Tytuł: Korzystałam
PostNapisane: So cze 21, 2014 2:25 pm 
Nowy użytkownik

Zamówiłam z ciekawości Jogurt jagodowy i przyznam, że byłam mile zaskoczona. Szybka wysyłka, jogurt bardzo smaczny. Polecam :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 13, 2014 6:38 pm 
Nowy użytkownik

Zdrowa i świeża żywność jest teraz ważna w codziennej diecie, ponieważ w daniach z supermarketu jest coraz więcej chemii, i organizm jest zatruty. Dlatego na pewno bede regularnie kupował.

PostNapisane: Wt lip 11, 2017 7:07 am 
Nowy użytkownik

Zdrowa żywność zawsze jest w cenie, dzieki za przydatny link :) Ja też przestawiam się na inne rodzaje kaw. Ciężko mi opuścić moje ulubione smaki od https://www.cafesilesia.pl/ ale też tam znajde coś zdrowego:)

Strefa czasowa: UTC + 1