Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn paź 24, 2016 1:52 pm 
Nowy użytkownik

Według mnie to naturalny trawnik jest dużo bardziej atrakcyjny. Jeśli ktoś potrzebuje firmy, która ma w swoich usługach kładzenie trawników, to polecam firmę Iwańczyk ze Szczecina.

PostNapisane: Cz lis 24, 2016 10:25 pm 
Nowy użytkownik

Może i na taras, to sztuczny trawnik by się sprawdził, ale nie na całą posesję. Ze sztuczną trawą może i mniej kłopotu, bo nie trzeba kosić:) ale jak się sprawdza takie rozwiązanie na przestrzeni czasu...

PostNapisane: Pn gru 05, 2016 11:09 pm 
Nowy użytkownik

ja też jestem zwolenniczką naturalnego trawnika :) sztuczny może być ewentualnie na jakieś boisko! a pod domem tylko natura :D

PostNapisane: Pt sie 11, 2017 8:14 am 
Nowy użytkownik

Sztuczna trawa wygląda okropnie. To juz wolę nie mieć idealnej trawy, ale prawdziwą, niż to sztuczne coś.

PostNapisane: Pt sie 18, 2017 12:56 pm 
Nowy użytkownik

Jeżeli już myśleć o trawie, to tylko o tej naturalnej! Sztuczną możemy kupić jako swoisty dywan tam, gdzie nie możemy nic posiać - na przykład na balkonie. Sprawdzą się tam jednak doniczki z roślinami lub trawa wysiana w doniczce. Sama mam taką na balkonie i mój kot ją podgryza. :) Koleżanka wysłała mi ostatnio ciekawą stronę o naturalnych rodzajach trawy - więcej tutaj: http://cnpietrzak.pl/nasiona,2,pl.html. Wygląda na to, że można sobie skomponować mieszankę nasion wygodną w pielęgnacji i oszczędzić na sztucznej trawie. :)

PostNapisane: Pn sie 28, 2017 11:44 am 
Nowy użytkownik

Już nie przesadzajcie z tą pielęgnacją bo jak zrobicie dobry system nawadniania to nawet jak nie pada przez długi czas to i tak trawnik będzie wyglądał pięknie, rozwiązań jest sporo jak nie wiecie jak zrobić samemu to i za co się właściwie zabrać napiszcie sobie do - http://budmech-nawadnianie.pl/ firma specjalizuje się w nawadnianiu więc doradzą co wybrać i jak to zrobić, żeby było dobrze.

PostNapisane: Pn paź 02, 2017 11:46 am 
Nowy użytkownik

Znajomy również polecił mi instalacje nawadniające. Mam nadzieję, że dzięki temu mój trawnik ożyje :) Ma ktoś z forumowiczów doświadczenie z takim sposobem nawadniania? Ciekawą ofertę znalazłam https://www.architekt-ogrodu.pl/ Myślicie, że warto zainwestować?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1