Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: N wrz 27, 2015 1:09 pm 
Nowy użytkownik

Przecież to są dwie zupełnie różne rzeczy. Faktycznie koszt zrobienia basenu to dość duża suma, chyba, że myślisz o takim marketowym za 500 zł. W kwestii oczka wodnego to mogę pomóc bo sam robiłem takie dość spore bo na prawie 5 metrach kwadratowych + jedno wyżej położone tworzące kaskadę i napowietrzające. Najważniejsza jest tak naprawdę dobra folia + jakaś pompa do napowietrzania i tłoczenia wody wyżej. Pompę zrobiliśmy, ze starego silnika, dobre folie możesz poszukać w Izomar ( http://uszczelnianie.com.pl/ ) potem pozbieraj kamienie najlepiej po oraniu jedź do rolników to Ci na pewno dadzą sporo tego bo zawsze się w ziemi coś znajdzie jak jest orka. Tak naprawdę za bardzo małe pieniądze można zrobić fajne oczko wodne.

PostNapisane: Śr paź 07, 2015 9:32 am 
Nowy użytkownik

Na basen nie mam za bardzo warunków, poza tym basen nie pasuje stylistycznie do mojej działki, oczko jak najbardziej.

PostNapisane: Pn lis 21, 2016 8:54 am 
Nowy użytkownik

Bardzo intensywnie zastanawiam się nad tym tematem. Czy to czy to. Jestem przed budową domu. Nie wiem co będzie bardziej eleganckie,ale i co zajmie mi mniej czasu jeśli chodzi o temat dbania. Podobają mi się duże oczka wodne, obłożone wokół kamieniami,ale bardzo minimalistyczne ale i fajną opcją byłby basen, tu z kolei myślałem o tych poliestrowych. Czy ktoś z Was miał podobny dylemat? Albo co jest atrakcyjne,ale i łatwiejsze w utrzymaniu? Dodam,że nie wiem czy kogoś bym zatrudniał do dbania o to,a sam nie mam zbyt wiele czasu na co dzień

PostNapisane: Pt lut 17, 2017 4:44 pm 
Nowy użytkownik

Czy będziesz miał czas używać basenu skoro nie będziesz miał czasu na dbanie o niego? Są specjalistyczne firmy, które obsługują przydomowe baseny. Można też zatrudnić lokalnego specjalistę od wszystkiego, który chętnie podejrzy czystość wody, sprawność urządzeń i stan samego basenu.

PostNapisane: Pn lip 03, 2017 11:03 am 
Nowy użytkownik

Moim skromnym zdaniem znacznie lepszym rozwiązaniem w naszych warunkach klimatycznych są oczka wodne. Basen przyda się jedynie przez te 2 miesiące w roku i tyle. Za to pierwsza opcja ozdabia nasz ogród od wiosny do później jesieni. Z tego co wiem, to oczka wodne w Radomiu wykonują np. ci specjaliści: http://www.fabrykaogrodow.radom.pl/pl/czytaj/65/4/urzadzanie-i-pielegnacja-ogrodow/oczka-wodne.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1