Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn sie 02, 2010 5:57 pm 
Nowy użytkownik

Witam Was i mam prosbe,moze ktos bedzie wiedzial co jest nie tak z moją kosą.Otóz kupilem uzywaną,czlowiek od ktorego ją mam zastrzegal ze chodzi idealnie... niestety prawda okazala sie inna.Po pierwsze ciezko ją było wogole odpalic a gdy sie to juz udalo po 15 minutach krecenia w trawie okolo 20cm wyskosci tak sie potwronie zagrzala ze nie moglem dotknac obudowy...Mialem do tej pory dwie kosy obie stihla fs 300 i fs400 i za caly dzien ciezkiej roboty nie byly tak goroace...Co wiecej gasnie na wolnych obrotach i zeby ja ponownie odpalic trzeba cudu a gdy sie juz zagrzeje i zgasnie na jalowym biegu to mozna ciagnac i ciagnac za sznureczek i konia z rzedem temu ktory ją odpali za n-tym razem..Nie wiem za bardzo co z nia jest nie tak czy te modele tak maja ze sie po prostu grzeja a to ze mi gasnie wynika z braku wyregulowania?Czy moze kupilem felerny albo po prostu przelatany na zywca model...Prosze o pomoc

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 05, 2010 9:50 am 
Nowy użytkownik

Wg mnie padłeś ofirą małego oszustwa,ponieważ z doświadczenia wiem ze kosy husqvarny nie nagrzewają się zbyt szybko,no chyba ze po całym dniu pracy. Nie powinno być także problemu z jej odpaleniem,nawet jeśli nie jest do końca wyregulowana. Wg mnie może być bardzo przechodzona i ktoś sprzedał Ci felerny,wysłużony model.

Strefa czasowa: UTC + 1