Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 16, 2014 2:46 pm 
Nowy użytkownik

Polecam meble ogrodowe z palet :) paletę zawsze się zorganizuje, potem tylko szlifowanie i malowanie, na to poduszki i jest ładnie i ekologicznie ; )

PostNapisane: Pt mar 25, 2016 10:31 am 
Nowy użytkownik

Jeśli chodzi o meble to polecam faktycznie te z litego drewna. Można je znaleźć w ofercie tego sklepu- zobacz.

PostNapisane: Cz cze 09, 2016 3:05 pm 
Nowy użytkownik

trwałe?

Ostatnio edytowano Cz lip 21, 2016 9:09 pm przez karolina_61866, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz cze 23, 2016 9:47 am 
Nowy użytkownik

tez mam z litego drewna i swietnie wygladaja :)

PostNapisane: Cz lip 21, 2016 9:10 pm 
Nowy użytkownik

Ja mam ten komplet http://ogrodolandia.pl/komplet-wypoczynkowy-pescara Komplet mebli PESCARA jest idealnym zestawem na przydomowy taras oraz do wnętrz pomieszczeń np. salonu czy zimowego ogrodu. Wykorzystany może być również jako wyposażenie altany lub oranżerii. Wypoczynek na tym zestawie mebli ogrodowych na pewno będzie wyjątkowy i komfortowy. Wygodę zapewniają dołączone do narożnika miękkie poduszki, na które składają się 3 podłużne poduszki na siedzisko oraz 7 sztuk na oparcie. W celu zabezpieczenia powierzchni, blat okrągłego stolika pokryty został szklanym blatem. Dodatkowo stolik posiada praktyczną półkę.

PostNapisane: Wt maja 09, 2017 2:45 pm 
Nowy użytkownik

Co do mebli to początkowo chciałem własnoręcznie robić z palet, może do tego wrócę kiedyś ale póki co odpuściłem sobie i myślę że zamówię u http://www.gardenpartner.pl nie mam czasu aby bawić się w majsterkowicza.

PostNapisane: Śr maja 17, 2017 12:23 pm 
Nowy użytkownik

U mnie na topie są takie meble http://www.biesiadne-meble.pl/sklep/meble-balkonowe.html ale mężowi się niestety nie podobają i jak narazie nie udało mi się go namówić na zakup... Jak go przekonać, że to dobry wybór?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1