Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 1:30 pm 
Nowy użytkownik

Witam!
Do sprzedania mam solarny, przepływowy ogrzewacz wody, czyli tzw. „solar”. Urządzenie jest bardzo wydajne, bardziej niż płaskie kolektory fotowoltaiczne, dzięki zastosowaniu w rurach próżni (większa powierzchnia, nie oddaje ciepła), np. w te upały temp.70st.C. to kwestia trzech, czterech godzin. Okres używania urządzenia to wiosna-lato-jesień, w zimę spuszczamy wodę ze zbiornika i rur. Montaż samodzielny, złożenie urządzenia zajmuje godzinę, dwie. Instrukcja po polsku. Polecamy do gospodarstw (np. do mycia dojarek czy innych urządzeń), domów czy działek. Zostały nam ostatnie sztuki. Więcej informacji? proszę pytać poprzez:
-PW na forum,
-tel. 790 68 15 13,
-tel: (52) 348-97-80
-info@tefta.pl
Zapraszamy do zakupów i zadawania ew. pytań.
TEFTA

Tytuł: odp
PostNapisane: Wt lis 13, 2012 4:27 pm 
Bywalec

a takie solarne ogrzewacze wody to też można podpiąć do działu alternatywne źródła energii? Czytam o tym sporo ostatnimi czasy, ale na stronie ekotaniej.pl, którą się w zasadzie mocno dość kieruję nic takiego nie znalazłam, więc nie bardzo wiem.
Może trochę rozjaśnienia tematy "solarnego ogrzewacza wody"?
:?:

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1