Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 05, 2014 9:35 am 
Nowy użytkownik

Ja również kupiłem - niektóre zabawki są łatwe do zrobienia ale i tak nie wykona się takiego placu zabaw jak oferują w niektórych sklepach.
Dzieci obecnie coraz więcej czasu spędzają na dworze - już zdążyły się pobawić na placu tak więc w sumie był to dobry zakup ;)
Pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 09, 2014 2:08 pm 
Nowy użytkownik

Ładny ten plac zabaw, myślę, że warto kupić coś dla dzieciaków, przynajmniej na dworze pobędą :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 10, 2014 12:13 pm 
Nowy użytkownik

Pytanie bardzo subiektywne ponieważ jeśli masz kasę i nie masz czasu to lepiej kupić. Jeśli się na tym znasz i lubisz takie prace to wykonaj sam:)

PostNapisane: Cz paź 22, 2015 2:25 am 
Nowy użytkownik

Ja kupię plac zabaw, nie wiem jeszcze jaki, jak się rozejrzę to dam znać :)

PostNapisane: Pn kwi 11, 2016 5:17 pm 
Nowy użytkownik

Zdecydowanie lepiej kupić. Potem można go odsprzedać. U mnie dzieciaki mają taki http://ogrodolandia.pl/plac-zabaw-domek-myhouse Domek MY HOUSE to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie mogło spełnić swoje marzenia i skorzystać z bezpiecznej zjeżdżalni o długości 2,2 metra wyposażonej w specjalne, poręczne uchwyty, które zadbają o bezpieczeństwo i komfortowy zjazd malucha. Konstrukcja ma również starannie wykonane osłonki zabezpieczające, aby zabawa zawsze była bezpieczna. Pod domkiem znajdzie się miejsce na piaskownicę.

PostNapisane: Cz kwi 14, 2016 5:06 pm 
Nowy użytkownik

Kawałek drogi od przedsiębiorstwa transportowego http://drobnicamorska.pl jest plac zabaw właśnie, powiem wam , że był budowany kilku mężczyzn, którzy wykonywali go tam na miejscu, przynosili swoje części i je po prostu składali, natomiast same części widać że był robione też gdzieś na miejscu w ich lokalizacji gdzie jak domyślam się mieszkają.

Ostatnio edytowano Śr lut 22, 2017 7:27 pm przez torba, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: Pn maja 02, 2016 12:06 pm 
Nowy użytkownik

ja myślę że mając dom i dzieci to konieczność żeby mieć plac zabaw ;) nie ma to jak wspomnienia po latach z zabawy na nim

PostNapisane: Śr cze 01, 2016 1:17 pm 
Nowy użytkownik

Lepiej kupić. Nie każdy umie. A na takim placu będą się dzieci bawiły, lepiej żeby były bezpieczne. Potem sobie nie wybaczysz jak coś im się stanie.

PostNapisane: Pn cze 06, 2016 1:51 pm 
Nowy użytkownik

Najbardziej mnie wkurza to, że fajne rzeczy muszą drogo kosztować.. np http://elstal.com.pl/images/reali/zjezdzalnia%20laczone/11.jpg żeby taki plac zabaw z taką zjeżdżalnią koło domu trza trochę wydać.. koszt 3-4 tysiaków przynajmniej. Gdybym miał kasę to wolałbym kupić!

PostNapisane: Pt cze 17, 2016 11:36 am 
Nowy użytkownik

Jeśli ktoś ma zdolności manualne to może zrobić sam. Przeciętnej osobie raczej nie polecam.Fakt, plac zabaw nie jest tani, ale to jeden wydatek na bardzo długi czas. My zamówiliśmy stąd : http://www.dolpo.com.pl i naprawdę było warto. Wszystko porządne i dobrej jakości.

PostNapisane: Śr cze 22, 2016 8:55 pm 
Nowy użytkownik

ja mimo wszystko wolę sie napracować i mieć tą satysfakcję jak widzę dzieci bawiące się na nim :)

PostNapisane: Wt cze 28, 2016 1:00 pm 
Nowy użytkownik

U mnie zawsze się robiło własnoręcznie.

PostNapisane: Pt wrz 23, 2016 12:32 pm 
Nowy użytkownik

Robienie własnoręczne np. z dzieciakami to może być dodatkowa forma zabawy i nauki jednocześnie, ale nie zawsze będzie taka możliwość, niektórzy po prostu nie mają czasu lub też umiejętności, zeby poświęcić masę czasu na tego typu zabawy. A place zabaw czy domki drewniane można od ręki zamówić u producentów, którzy zrobią to bardzo profesjonalnie tutaj macie jeden namiar na producenta domków dla dzieci z drewna - http://www.domekdladzieci.pl/

PostNapisane: Pn wrz 26, 2016 12:40 pm 
Nowy użytkownik

Zależy wszystko od tego jak czujesz się na siłach. Znajomy sam zbudował 2 osobą huśtawkę z bali. Co prawda narobił się ale z niej mogą korzystać też dorośli.

PostNapisane: Śr gru 14, 2016 1:31 pm 
Nowy użytkownik

Ja sam zrobiłem, jednak dokupiłem do niego tylko plastikową zjeżdżalnię. Dzieciom się bardzo spodobał :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1