Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr wrz 26, 2007 10:53 pm 
Nowy użytkownik

Oto jest pytanie! Ja mam taki nietypowy problem - nie mam wlasnego ogodu, mieszkam na parterze w bloku i pod moimi oknami mam kawalek ziemi, ktory usilowalam jakis czas temu upiekszyc, przerabiajac go na namiastke ogrodka. Zasadzilam troche kwiatow i trawe, by to razem ladnie wygladalo. Postaralam sie tez o lepsza ziemie i nawoz, jednak caly moj wysilek zdal sie na nic z powodu dzieci sasiadow, bawiacych sie przed blokiem! Dzieci podeptaly wszystkie kwiaty :(
Ja jednak nie zamierzam sie poddac. Walka z dziecmi to nie moj styl, i tak ich nie przypilnuje, jak beda chcialy, to wejda.
Mam taki plan, by ogrodzic ten ogrodek jakas ladna, estetyczna siatka. Nawet sie juz rozgladalam. Takie zwyczajne siatki bardzo mi sie nie podobaja, moj ogrodek ogrodzony czyms takim wygladalby jak zagroda dla swin :)
Widzialam za to takie ladne, naprawde estetyczne siatki - nazywaja sie betafence, podobno nie rdzewieja, sa zielone i bardzo wytrzymale, jak mi powiedzieli w sklepie. ale nadal nie wiem, czy taka siatka to dobry pomysl. chyba tak, a wy jak sadzicie??? czy tez macie takie problemy jak ja?

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 27, 2007 10:12 am 
Nowy użytkownik

:lol:

firma betafence mi jest znana bo ostatnio wygrała przetarg

Tak chyba można nazwac procedure - bo jak inaczej na mojej ulicy
znalazła by sie ta siatka ?

Znajduje sie tez przy Uniwersytecie Warszawskim przy Kościele więc

można sobie zobaczyc jak wygląda w praktyce siatka pod rabatki

Ja znam ją troche bo znajomi sobie taką kupili ale do ogrodzenia działki

Pozdrawiam.

PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 7:16 am 
Nowy użytkownik

:)

dzieki za rade. widze ze znasz sie na tym:) ja zazwyczaj jednak nie zwracam uwagi na to, jaka siatka jest gdzie. wazne by byla ladna a ta betafence mi sie podoba. skoro ja polecasz, to ja kupie, bo bardzo chcialabym miec na wiosne kawalek zieleni pod oknem. fajnie, ze intuicja mnie nie zawiodla (bo to najlepsza podpowiedz, gdy trzeba sie brac za cos, o czym sie nie ma pojecia!)

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 01, 2007 9:16 am 
Nowy użytkownik

Witaj lambado ;)

przesyłam ci jeszcze link do siatki którą szukałaś -

http://www.betafence.com/site/consumer/ ... 3&s=SB3727

Sam przyznaje że fajnie wygląda jak na siatkę :)

może przyda ci się jeśli nadal nie kupiłaś i sie zastanawiasz

Niedługo czas liście zbierać i szykować się do zimy, więc ostatnie miesiące zostały

Nim zima skuje grunt.

Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 26, 2007 12:27 pm 
Nowy użytkownik

a ja właśnie szukałam czegoś żeby ogrodzić swoją działkę, bo stara siatka się już posypała ;/ Te betafency ciekawa sprawa, ma ktoś i może się podzielić odczuciami?

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 29, 2007 10:22 am 
Nowy użytkownik

A ja mam betafency - adokładnie pantanet na swojej dzialce już od 2lat i jest ok, nie rdzewieje ladne wygląda i fajnie się w zielen wtopiła no... albo zielen w nia zalezy z kótrej strony patrzeć :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 30, 2007 11:11 pm 
Site Admin

Zastanawiam się tylko jak taka siatka będzie wyglądać za 10 lat.

Kiedyś z rodziną (lata 90te) zainstalowaliśmy siatkę drucianą z rolki powlekaną plastikiem . Plastik wytrzymał ale wilgoć która dostawała się pomiędzy plastik a drut zniszczła całkowicie. Więc siatka jest teraz tylo osłonką dla żywopłotu.

Ciekaw jestem jak sprawują się te nowoczensne produkty. Mam nadzieję że lepiej niż moja siatka ;).

Chajd :kwiat:

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 05, 2007 10:10 am 
Nowy użytkownik

Podobno ma wyglądać tak samo dobrze, w sklepie powiedzieli, że siatki betafence są pokryte czymś co je impregnuje i nie zawierają ołowiu. Także mam nadzieję że za 10lat będą też jakoś spoko wyglądać. Choć wiadomo nic nie jest wieczne

Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 13, 2007 11:59 am 
Nowy użytkownik

a co wiecie o panelach betafence?? czy to prawda ze wygladaja jeszcze ladniej ??? wogóle z jakiego kraju to producent?

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 22, 2007 8:24 pm 
Site Admin

Julcia napisał(a):
a co wiecie o panelach betafence?? czy to prawda ze wygladaja jeszcze ladniej ??? wogóle z jakiego kraju to producent?

Firma oryginalnie z Belgii ale mają 12 fabryk na świecie i są obecni w 90 krajach więc to raczej światowy gigant i ciężko będzie znaleźć kraj produkcji.

Pozdrawiam
Chajd :kwiat:

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 28, 2008 10:32 am 
Nowy użytkownik

Dawno tu nie zaglądałem, a wiosna idzie i czas dla ogordu także :)

Do Julci: większość producentów w Polsce kupuje licencje od Betafence i na niej produkują swe wyroby, także technologia ta sama

Tytuł:
PostNapisane: So mar 22, 2008 7:47 pm 
Nowy użytkownik

moim zdaniem piękny ogród najlepiej ogrodzic siatką, zeby wszyscy widzieli::))))

Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 27, 2008 10:04 am 
Nowy użytkownik

Ta wiosna... No pośpieszyłem się...
Śnieg za oknem i temperatura bliska zeru... Żeby mi tylko drzewka owocowe nie pomarzły bo juz widziałem, że pąki puszczały...

Stihlka aTy kpisz czy mówisz serio??? Ja wolę siatkę niż betonowy mur cmentarny;p

Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 27, 2008 10:23 am 
Nowy użytkownik

cześć :) nie byłam dawno :) oczywiście czekam na wiosnę żeby zmienić to beznadziejne ogrodzenie... wybrałam Pantanet Family, także dzieki Bartolini za podpowiedź :)

patrzyłam też te panele Betafence ale wole kupić rolkę siatki

Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 05, 2012 9:54 pm 
Nowy użytkownik

To może lepiej zamiast jakichś siatek (które jak ktoś powiedział powodują że ogródki wyglądaja jak jakieś zagrody dla świń) lepiej zainwestować w estetyczne ogrodzenie jak np. płot sztachetowy. Wygląda to elegancko i spełnia doskonale funkcję ogrodzenia

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1