Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt kwi 12, 2013 9:08 am 
Nowy użytkownik

Zauważyłam, że coraz więcej powstaje takich budynków mieszkalnych, gdzie jest tylko parter ewentualnie poddasze plus niewielki ogródek i to są takie apartamenty, które można sobie kupić, żeby mieć gdzie spędzać wakacje.
Gdybyście mieli odpowiednią ilość dodatkowych pieniędzy, skusilibyście się na coś takiego, czy jednak dom to zawsze dom i to z dużym ogródkiem?

Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 30, 2013 6:04 pm 
Nowy użytkownik

Ja bym się raczej nie skusił na Słupsk - osobiście uważam, że jest wiele innych turystycznie ciekawszych miejscowości.

Tytuł: odp
PostNapisane: Pn lip 01, 2013 2:59 pm 
Bywalec

Myślę, ze jednak mały dom z ogródkiem jest lepszy niż mieszkanie z ogródkiem, gdzie to wszyscy sąsiedzi z piętra zaglądają Ci przez okna jak pielisz i hakasz...

Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 04, 2013 10:08 am 
Nowy użytkownik

Domek pod miastem to fajna sprawa, ale jeśli chodzi o koszty utrzymania to by trzeba przeliczyć czy rzeczywiście wychodzi taniej niż mieszkanie w bloku.

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 05, 2013 3:09 pm 
Nowy użytkownik

ja też szukałam czegoś takiego jak oglądałam nowe mieszkania Bydgoszcz. niestety nie miał dużego wyboru, bo tutaj nie jest to jeszcze popularne, ostatecznie mam mieszkanie bez ogródka, ale przecież jakby nie było w przyszłości planuję kupić sobie dom :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 20, 2013 6:57 pm 
Nowy użytkownik

Zawsze lepszy mały ogródek niż nic:)

Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 26, 2014 12:03 pm 
Nowy użytkownik

No bo takie inwestycje są coraz bardziej modne. Wydaje mi się, że Polska zaczyna robić coś na podobę zachodu, gdzie rezygnuje się z budowy bloków a zaczyna się budować osiedla domków jednorodzinnych na obrzeżach miast przykłady takich inwestycji można sobie zobaczyć na Modernbud. Ja to wręcz marzę o takim wolnostojącym domku jednorodzinnym nawet jeśli działa by nie była jakoś mega duża to ważne że własna. :-)

PostNapisane: Wt lut 17, 2015 2:37 pm 
Nowy użytkownik

Koniecznie mały dom, ale z trochę większym ogródkiem. Ostatnio byliśmy na wycieczce w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą i tam jest mnóstwo takich uroczych domów i to na dodatek z drewna i kamienia - super!!!

PostNapisane: Pt mar 06, 2015 3:26 pm 
Nowy użytkownik

Moim zdaniem domek może być malutki ale ogród powinien przynajmiej mieć jakieś standardy żeby można było go nazwać ogrodem:)

PostNapisane: Cz maja 28, 2015 7:38 pm 
Nowy użytkownik

Czy ja wiem czy tylko domy wolnostojące spełniają takie wymagania? Jakiś czas temu przeglądałam projekty u dewelopera Wrocławskiego partner capital o ile mnie pamięć nie myli i mieli takie domki (bliźniaki) bardzo fajnie zaprojektowane ze sporymi ogrodami może nie aż taka swoboda, ale przynajmniej już coś swojego.

PostNapisane: Wt cze 09, 2015 8:40 am 
Nowy użytkownik

Teraz z chęcią bym kupił małą działeczkę, mały domek i spokojną pracę :D. W sumie to już mam coś na oku.

PostNapisane: N cze 28, 2015 3:09 pm 
Nowy użytkownik

Spełniaj swoje marzenia:)

PostNapisane: Pt lip 31, 2015 12:57 pm 
Nowy użytkownik

Sama dość długo nosiłam się z zakupem domku, przy którym mógłby powstać mój wymarzony ogród i w końcu się udało. Po długich i bezskutecznych poszukiwaniach na własną rękę, zdecydowałam się skorzystać z pomocy Nieruchomości Goldfarb http://goldfarb.com.pl/ i w krótkim czasie znaleziono dla mnie dom w fajnej lokalizacji. Widać, że firma ma wielkie doświadczenie- z tego co wiem, działają na runku od 20 lat, ponieważ od razu widać doskonałe podejście do klienta, a poza tym oferują kompleksowe doradztwo, chociażby w kwestiach kredytowych.

PostNapisane: Wt wrz 22, 2015 7:14 pm 
Nowy użytkownik

Ja mieszkam na parterze i mam taras zielony (ok. 20 m2). To super sprawa, zwłaszcza latem. Przyznam, że teraz nie wyobrażam sobie mieszkania bez swojego kawałka zieleni - dziecko i pies chyba też nie ;)
Co jedynie bym chciał dodać u siebie, to biokominek - wtedy namiastka domu byłaby już kompletna.

PostNapisane: Pt wrz 09, 2016 11:53 am 
Nowy użytkownik

W Markach powstaje tego typu osiedle - http://przypuszczy.pl/ bardzo fajne mieszkania w dwóch możliwych konfiguracjach 40 i 80 metrów2. Okolica bardzo spokojna dostęp do ogrodu. Nie ma w pobliżu wysokiej zabudowy, miejsce idealne by się wydawało.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1