Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn kwi 08, 2013 12:42 pm 
Nowy użytkownik

W tym roku chcemy trochę nasz dom "odświeżyć" i pomyśleliśmy o bardziej naturalnych, drewnianych elementach. Myślicie, że takie żaluzje przesuwne będą dobrym rozwiązaniem do tej koncepcji?

Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 11, 2013 11:57 am 
Nowy użytkownik

Jakiś miesiąc temu kupiłam mieszkania Wejherowo i zainstalowałam sobie takie żaluzje i wyglądają odlotowo;) Zastanawiam się teraz nad tapetą w salonie, w oko wpadł mi Londyn nocą, ale czy nie będę maiła za ciemno w salonie przez taką tapetę?

PostNapisane: Wt gru 29, 2015 2:41 pm 
Nowy użytkownik

W tej chwili jakość wykonania żaluzji niezależnie od stosowanego materiału jest bardzo wysoka, chociaż najlepiej sobie porównać i dopiero wtedy zdecydować co będzie, dla nas najlepszym wyborem. Tutaj masz dość szeroką ofertę zarówno żaluzji jak i rolet - http://www.wstrzymajslonce.com.pl/verticale.html
Ja np. w jednym z pokojów mam rolety, a w drugim żaluzje i wszystko się fajnie komponuje. To już też nie czasy, że wszystko robiło się na jedno kopyto.

Ostatnio edytowano Pn lut 13, 2017 9:49 pm przez Kieszyk, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pt mar 04, 2016 12:42 pm 
Nowy użytkownik

Ciekawe żaluzje można znaleźć na tej stronie www- żaluzje. Żaluzje są nie tylko ładne, funkcjonalne ale i wyglądają bardzo nowocześnie.

PostNapisane: So mar 05, 2016 4:43 pm 
Nowy użytkownik

Ja też uwielbiam elementy drewniane. Trzeba o nie bardzo dbać, żeby nie niszczały szybko i nie wyglądały obleśnie zamiast pięknie, jednak nadają domowi niecodziennego uroku:)

PostNapisane: Śr paź 26, 2016 6:05 pm 
Nowy użytkownik

A jakie są teraz trendy, jeśli chodzi o żaluzje właśnie? Ja do tej pory miałam rolety, pomyślałam, że przyszedł czas na zmiany ;).

PostNapisane: Pn kwi 17, 2017 9:28 pm 
Nowy użytkownik

Nie wiem czy są w ogóle jakieś trendy jeśli chodzi o żaluzje bo to już nie jest modne od wielu lat. Najważniejsze to, żeby to co wieszacie na okna pasowało do ogólnej koncepcji jaką chcecie mieć wewnątrz mieszkania czy innego pomieszczenia. Dla mnie na pewno numerem jeden są różnego rodzaju rolety rzymskie możecie sobie zobaczyć http://apstudiolodz.pl/rolety-rzymskie-lodz/ naprawdę fajnie to wygląda, szczególnie jak są dobrze dobrane.

PostNapisane: N sie 20, 2017 9:22 am 
Nowy użytkownik

Uważam, że rolety są dużo lepszym i wygodniejszym rozwiązaniem.

PostNapisane: So paź 21, 2017 7:48 pm 
Nowy użytkownik

Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem są rolety. Masz przecież tutaj ogromną ilość dostępnych opcji. Począwszy od rolet dzień i noc na rzymskich kończąc. Jeśli pójdziesz w tym kierunku postaw na wysoką jakość i sprawdzony sklep. Najlepszą opcją jest zakup przez internet, bo często jest dużo taniej. Z tego, co słyszałam, to bardzo dobre opinie ma https://sklep.mardom.com.pl/karnisze-metalowe oferujący m.in. rolety i karnisze.

Strefa czasowa: UTC + 1